Rozdělení dětí do tříd

Mateřská škola na Děkance

Seznam dětí


ŽELVY

Třídní učitelé:
Veronika Zlochová
Petra Traore
Asistent pedagoga:
Daniela Karlová

Briksová Magda
Černý Štěpán
Davídková Kristýna
Hrdličková Eliška
Jaroš Jonatan
Kupšík Adrian
Maleninská Lilly Dahlia
Moravcová Lea Francesca
Moureček Antonín
Pacovský Alfred
Kristýna Pejsarová
Picková Olivie
Plaza Mayer Ester
Polívková Tereza
Roudaut Mei Lin
Sacchi Elektra Emilia
Sýkorová Stella
Vašková Josefína
Zika Vincent

KUŘATA

Helena Šefrnová
Lenka Šulcová

Bui Minh Tam
Cermánek David
Coops Sofie
Daduliaková Izabela
Dandová Beáta
Debela Karolina
Doválelová Barbora
Formánková Ema
Guba Eduard
Hrabák Mikuláš
Ivanov Elektra Patricia
Jedek Lubomír
Kalašová Viktorie
Klein Vít
Markevich Kseniya
Matoušek Michal
Myšička Sebastian
Pecháčková Karolina
Plíhalová Dorota
Shchyhotskyy David
Slavíková Valentýna
Sulík Adam
Štěpánek Karel
Žicharevič Maxmilián

RYBY

Třídní učitelé:
Mgr. Markéta Šafránková
Monika Biemannová
Marek Srazil
Asistent pedagoga:
Lenka Simadlová

Abraham Rey Martin
Balvínová Sofie
Bogdanovich Tim
Černá Karolína
Doležalová Eliška
Feistnerová Klára
Hnojský Matěj
Jiřikovská Alžběta
Kmeť Filip
Lobykin Felix
Mňuk Vivienne
Perglerová Viktorie
Rutkowski Ella
Skokan Ondřej
Svoboda Robin
Szabo Sebastian
Tuček Dominik
Uhlářová Josefina Róza
Ujkivskyj Ondřej
Veselá Emilie
Zachoval Jakub
Zatloukal Zlatan

ŽIRAFY

Mgr. Olga Pospíšilová
Lucie Křenová

Antoš Filip
Augusta Jaromír
Benešová Karolína
Bozsoki Sebastian
Dvořák Jan
Falta Samuel
Hunyady Tomáš
Christova Atanasova Iva
Janouš Pavel
Khan My Hoang
Kocián Adam
Kučerová Ella
Maceridis Andreas
Němcová Mariana
Nemesh Ivana
Neuman Tomáš
Nguyen Nguyen Puc
Sankotová Hedvika
Schneider Mark
Venuss Sara
Vlachová Karolina
Vlasáková Olivie
Zavázal Tobiáš

MYŠI

Třídní učitelé:
Mgr. Zuzana Marešová
Bc. Lucie Juhanová
Asistent pedagoga:
Šárka Pokorná

Bělík Zdeněk
Bulant Jonáš
Čapek Josef
Čegan Hugo
Havlová Kristýna
Klima Ján Michal
Komenda Filip
Kost Nikita
Kubíková Kristýna
Nechifor Kristian
Pospíšilová Valentýna
Ptáček Barnabáš Petr
Ruml David
Szalonnásová Ester
Šebek Petr
Toder Yeva
Vanluchene Artur
Veselá Petra
Vodák Jáchym
Vránová Karolína
Vrubel Lucas

BERUŠKY
Mgr. Petra Svobodová
Bc. Klára Biemannová

Bauer Rudolf
Bocchetti Manuele
3Bojko Šimon
Brůha Adam
Čurčic Adrian
Havlík Pavel
Havlová Kateřina
Hošek Tadeáš
Janková Justýna
Kelišová Meda
Kosnar Jindřich
Kváčová Adéla
Loser Jonáš
Pfeifer Jan
Pospíšilová Viviana
Rumlová Lucie
Rýdl Natalia
Sutnarová Elen
Škraňka Theodor
Šnajdrová Vivien
Šubrt Dominik
Veleta Oliver
Zvelebilová Sira
Žolčáková Natálie

MOTÝLI

Renata Schusterová
Barbora Jansová

Baranovszka Mária
Bui Sophie
Čičák Karlos
Derňár Marek
Hofmann Vincent
Horníková Dorota
Horn Oliver
Ikonomi Izabela
Jančová Josefína
Karásek Matouš
Narantuja Namuun
Nespěšný Slávek
Nguyen Bao Lam
Píza Jáchym Vojtěch
Siváková Nela
Stieranková Stella
Šarkozi Nicolas
Telváková Laura
Turňa Filip
Vostal Gregor
Zubek Alexandra
Zykan Viktor

JEŽCI

Třídní učitelé:
Bc. Dana Jungová
Olga Jansová
Asistent pedagoga:
Hana Pokorná

Beňáková Sára
Bláhová Viktorie
Bojko Dominik
Danda Daniel
Daňo Lukas Zdenkovič
Hanzalová Kateřina
Helclová Rita
Jeremic Pavel
Kadlecová Natálie
1Klátil Radek
Malecký Petr
Novotná Julie
Pechová Natálie
Pujman Vincent
Roďanová Nikola
Šarkozi Šimon
Štěpánek Adam
Šulcová Nella
Tokarová Dajana
Tománková Sophie
Tučková Adéla